Martin Miko

Váš osobný tréner

+421 915 316 620

Prvý tréning zdarma
facebook
< Naspäť

06. 08. 2019

Jeden mesiac nič nezmení!

V posledných mesiacoch som si medzi klientmi aj ostatnými urobil prieskum s otázkou – čo je podľa vás najväčšou prekážkou pre spoluprácu s osobným trénerom? Na moje počudovanie sa približne 90% opýtaných jednoznačne zhodlo na jedinej odpovedi – cena!

Áno, je to cena

Práve cenová ponuka je podľa mnohých najvýraznejšou brzdou začiatku trénovania s profesionálom, ktorý vie okrem vytvorenia správneho tréningového plánu pripraviť aj efektívny a zdravý jedálniček na mieru. Nejde pritom len o samotnú sumu, ale hlavne o vnímanie času, ktorý sa vám osobný tréner je za nejakú čiastku ochotný venovať.

Keďže žijeme na Slovensku (ja konkrétne na východe v Košiciach), je pochopiteľné, že majú ľudia občas, ako sa hovorí, hlboko do vrecka. Ako to ale funguje a ako by to malo fungovať, aby ostal aj vlk sýty a aj ovca celá?

Veľká pomoc

Aj na základe týchto úvah a zistení som sa pred časom rozhodol otestovať úpravu cenníka tak, aby ešte viac vyhovoval mojim klientom. A výsledok? Môžem povedať, že je to asi najlepší krok, aký som mohol urobiť.

Bežná cena mesačnej spolupráce s trénerom v Košiciach sa totiž pohybuje u iných približne v rozmedzí 150-300 €/mesiac, v závislosti od typu a intenzity partnerstva (bez ohľadu na kvalitu!). Zdá sa vám takáto cena vysoká? Mne sa zdala, najmä keďže 1 mesiac nič nezmení!

Nie že by som nevedel oceniť tvrdú prácu, ktorú tréner musí robiť. Je to totiž podobne ako s učiteľkami v škôlke – ani ony sa ‚len nehrajú‘. Práca osobného trénera je okrem úpravy postoja pri cvičení a prípravy správneho stravovacieho plánu aj o komunikácii s ľuďmi, čo mnohokrát býva oveľa ťažšie ako samotné narábanie s činkami. A to je potrebné oceniť, hlavne pokiaľ už tréner funguje na profesionálnej úrovni, rovnako ako aj ja.

Na druhej strane som ale vnímal, že ceny mojich konkurentov nereflektovali požiadavky vás, cvičiacich. Preto som prispôsobiť svoj cenník a váš záujem na seba nenechal dlho čakať, za čo som vám nesmierne vďačný…

1 mesiac nič nezmení

Asi najdôležitejšie na začiatku aktívnej zmeny prístupu k svojmu telu je uvedomiť si, že výsledky nedosiahnete za deň, ani týždeň, ani mesiac! Ak nie ste spokojný so svojou postavou, ako dlho vám trvalo sa dostať na úroveň takéhoto vzhľadu? Ak nemáte kondičku, ako dlho vám trvalo stratiť formu? Ak máte zdravotné problémy, ako dlho vám trvalo poškodiť si zdravie?

Podobne ani opačný účinok nedosiahnete za noc, potrebná je tvrdá práca, ktorá ale vie aj po relatívne krátkom čase priniesť želaný účinok – ak vytrváte, pozitívna zmena určite nastane.

Zo svojej praxe, ale aj praxe celosvetovo uznávaných profesionálnych osobných trénerov, mi je jasné, že na dosiahnutie badateľného a udržateľného výsledku potrebujete investovať minimálne 3 mesiace práce do seba, svojho tela a svojho zdravia.

Nová cena, rovnako kvalitné služby

Takže koľko? Cena za mesačný tréning predstavuje u mňa po novom len 110 €/mesiac, môžem sa ale zaručiť, že čo sa kvality mojej starostlivosti o vás týka, ostalo všetko absolútne rovnaké.

A prečo? Pretože aj ja som raz začínal – a pamätám sa, ako môžu sumy za osobného trénera (ja som cvičil v úvode svojej premeny s niekoľkými profesionálmi), kvalitnejšie stravovanie, permanentky či doplnky stravy nabúrať mesačný rozpočet.

A taktiež, keďže ste už toľký prejavili záujem o moje služby, môžem si dovoliť urobiť z toho ‘win-win’ situáciu

Zdravie nadovšetko

Osobne by som si neodpustil, keby som sa kvôli privysokej cene stretával s ľuďmi, ktorí by veľmi chceli schudnúť, vyšportovať sa alebo si zlepšiť zdravie, ale neurobili by to len kvôli finačnému aspektu – pretože by v ‚lepšom prípade‘ prestali po čase trénovať, v horšom by ani vôbec nezačali.

Logika môjho rozhodnutia bola prostá – chcel som motivovať všetkých odhodlaných k zmene, aby vytrvali vo svojom snažení aspoň potrebné 3 mesiace, ktoré sú nevyhnutné na naozajstné dosiahnutie výsledkov.

Za 330 € počas 3 mesiacov tak môžu moji klienti trénovať neobmedzene – hoci aj každý deň. A keďže ide o komplexný balíček, k profesionálne zostavenému tréningovému plánu patrí aj úprava jedálnička či kompletné poradenstvo vo veci doplnkov.

Cvičenie, stravu, odporúčania – to všetko teda budete mať v jednej službe. Hlavnú výhodu ale moji klienti vnímajú niekde inde.

Tajná zbraň tréningu

Dôležitou podporou na začiatku vašej zmeny je to, že počas 3 mesiacov sa vám bude niekto venovať tak intenzívne, že aj tí najlenivejší nájdu v sebe motiváciu napredovať. Inak povedané (s humorom) – budem sa vám premáhať ľahšie, keď budete vedieť, že vás v stredu o 16:00 čakám v posilňovni.

A zvyšok motivácie sa objaví práve vďaka tomu, že to budeme mať jednoducho už zaplatené!

Budúcnosť je istá

Nakoľko sa mi balíček 3-mesačnej spolupráce (vďaka ktorému boli viditeľné a citeľné ozajstné výsledky na postave, kondícii či zdraví) v testovacej fáze naozaj osvedčil, ďalším krokom bude už čoskoro zavedenie novej ročnej spolupráce, v ktorej by vďaka priaznivej cene trénoval každý jeden z vás až 4 mesiace zadarmo (bližšie informácie nahodím na web už čoskoro).

A malý bonus – ku každému balíčku pribudne malý darček, ktorý vám pomôže sledovať si váš progres počas spolupráce.

Takže ak som vás zaujal, o novinkách sa ešte v budúcnosti určite rozpíšem tu na blogu, sledujte nové príspevky.

Ešte jedna vec - čo vy na to?

Myslím, že už dozrel čas posunúť moje a hlavne vaše aktivity aj mimo posilňovne. Chcel by som preto zaviesť nové fitness pobyty (resp. dovolenky), počas ktorých by sa cvičenie a oddych zliali do jedného. Bola by to možnosť na sebapoznávanie a praktizovanie trénovania v menšej skupine plnej nadšencov. A okrem samotného cvičenia by takto vznikol priestor napríklad na prednášky o zdravom životnom štýle či živote samotnom.

Čo vy na to? Pozdávala by sa vám takáto možnosť? Budem vám vďačný za každý názor, či už v komentároch, správach na FB a INSTA, alebo pri osobných stretnutiach.

➡ Nezabúdajte na odbornú konzultáciu, ktorú ponúkame ZDARMA✌

➡ Kontaktujte nás pomocou formulára na stránke https://martinmiko.sk/#objednavka alebo správou na FB.

Toto sú TOP 6 doplnkov stravy podľa Maťa Mika
prezradím Vám ako často cvičiť
viac

MARTIN MIKO © 2016 - 2019 | All Rights Reserved

Vyrobené: RAZDVA