Martin Miko

Váš osobný tréner

+421 915 316 620

Prvý tréning zdarma
facebook
< Naspäť

08. 08. 2017

Každý ma dni, keď by chcel prestať.

Každý z nás ma niekedy ťažké dni, keď zrazu všetko prestáva dávať zmysel, a deň od dna je horši a horši. Mate chuť so všetkým seknúť, na všetko sa vykašlať, vaše výsledky sa vám  zdajú byt slabé a nemáte chuť na nič.  Tak ako vy aj ja mam také dni. Navyše, cvičenie je u mňa pracou ale aj hobby takže by padli naraz obe veci. Každý mame také dni.

Prečo to píšem. Aby sme mali k sebe bližšie vo vzájomnom pochopení našich problémov. Nikto od vás nečaká že budete stále nabitý energiou, že podaté vždy ten najvyšší  výkon, a že každý deň budete vždy na 100%. Jeden futbalový tréner pomenoval úspech ako schopnosť byt v danom čase čo najbližšie svojmu maximu. Priblížiť sa čo najviac svojej hranici. Musím sa s nim zhodnúť pretože nie každý deň je výhrou nad všetkým, no môže byt malou výhrou nad sebou samým.  Je normálne mať zlé dni a dobré, mat obdobia keď to funguje a darí sa ale aj naopak.

Čo je ale dôležitejšie?

Vedieť sa cez tieto zle dni, obdobia a situácie preniesť a vydržať na ceste za svojim cieľom. Vraví sa že človek je šťastný ak sa cíti naplnený.  Nech je vašim naplnením cesta za lepším ja.  Preto sa nebojte zlyhaní. Ak rozmýšľate čí sa do toho pustiť, čí stoji zato zmeniť svoj život, a či je to vôbec možne, určite JE! Videl som už množstvo prípadov a príbehov ľudí ktorý ani netušili čoho všetkého sú schopní.  Ďalším z nich môžete pokojne byt vy sami. Urobiť prvý krok si pýta odvahu no nečakajte, každý ďalší krok bude už omnoho ľahší.

Čo teda so vašimi predsudkami?

Ak by som napísal že ich mate hodiť za hlavu bol by som možno ignorant. Skôr vám odporučím dať si šancu to dokázať. Vaša myseľ a vaše telo vám ukážu  ďalšiu cestu.  Ak mate aj vy pravé teraz ten deň, alebo obdobie kedy by ste chceli prestať, a rozmýšľate nad tým prečo ďalej pokračovať, nechajte vašu myseľ  pokojnú a sústreďte sa iba na ciel. Sám mam niekedy obdobia kedy sa mi do posilňovne nechce, strava mi nechuti a cvičiť 2 hodiny v teple ma neláka. Každý mame také dni. Treba vydržať a pridať sa medzi tých ktorý si svoje ciele plnia, výsledky vás už čakajú v cieli.

Ak hľadáte profesionálnu pomoc pri cvičení či chudnutí, neváhajte si objednať bezplatnú konzultáciu TU.
Pokiaľ sa Vám článok páčil, neváhajte a sledujte ma na mojom facebookovom profile → TU.

Toto sú TOP 6 doplnkov stravy podľa Maťa Mika
prezradím Vám ako často cvičiť
viac

MARTIN MIKO © 2016 | All Rights Reserved

Design: Adsulting.