Martin Miko

Váš osobný tréner

+421 915 316 620

Prvý tréning zdarma
facebook
< Naspäť
Nová postava na leto

16. 02. 2017

Najvyšší čas vykročiť za postavou do plaviek

Pred pár dňami som si uvedomil, že do leta ostávajú už len zhruba 4 mesiace. Nebolo by na tom nič zvláštne, ak by bolo moje telo pripravené ukázať sa v plavkách. Problém je, že ešte pripravené nie je – preto už teraz pomaly začínam s prísnejšou diétou. Čo tým chcem naznačiť? Že je najvyšší čas začať aj pre Vás.

Pochybnosti, predsudky a váhanie bokom, ak chcete v lete vyzerať dobre, treba začať práve teraz. Na to, aby ste sa dobre pripravili, budete potrebovať minimálne 8 týždňov, v závislosti od toho,aký typ postavy máte a aké ďalšie faktory ako čas, povinnosti a peniaze vplývajú na Váš život.

Tu sme pri koreni dnešného blogu. Ak túžite v lete vyzerať lepšie, čas nazvyš Vám už neostáva – preto musíte začať s plánom Vašej premeny. Nová postava na leto sa neobjaví sama behom jednej noci. 4 mesiace zbehnú ako voda, no zo skúsenosti s klientmi môžem povedať,  že za také obdobie sadá dosiahnuť extrémny pokrok. Spomeniem jednu z mojich aktuálnych klientiek, s ktorou sme za 5 týždňov zhodili 12 kilogramov.

Je to vôbec možné? Pýtate  sa, ako na to?

Samozrejme, že to je možné. Spojením skúseností, správneho tréningu, ľudského prístupu a snahy pochopiť možnosti klienta sa dajú dosiahnuť aj takéto výsledky . Vraví sa „kto prvý krok spravil, pol cesty prešiel“, a tu to platí dvojnásobne.  Vaším prvým krokom by bolo rozhodnutie ísť do toho, investovať  svoj čas a energiu. Je to veľká obeta a zmena, no v konečnom dôsledku Vám to prinesie omnoho viac. Určite všetci máme niečo, čo by sme na sebe chceli zmeniť,  no zmena začína práve rozhodnutím začať.

Je dôležité vedieť si predstaviť Váš cieľ. Ako by ste chceli vyzerať, čo presne by ste chceli so sebou urobiť. Tato predstava by sa mala stať Vaším hnacím motorom pre toto obdobie , ale zároveň aj kontrolou samého seba, či dosahujete požadované výsledky, a ak nie, prečo.

Poslednou vecou, ktorá nám ostáva, je už iba správny mentor. Niekto, kto Vás touto cestou povedie, kto bude dávať pozor, aby ste nevybočili, a bude zárukou toho, že ak budete kráčať správnym tempom a správnym smerom, výsledky, teda Vaša vytúžená postava, Vás bude čakať na konci cesty.

Pridajte sa k nám, ktorí už touto cestou kráčame. Som tu pre Vás.

Pokiaľ sa Vám článok páčil, neváhajte a sledujte ma na mojom facebookovom profile → tu.

Toto sú TOP 6 doplnkov stravy podľa Maťa Mika
prezradím Vám ako často cvičiť
viac

MARTIN MIKO © 2016 | All Rights Reserved

Design: Adsulting.