Martin Miko

Váš osobný tréner

+421 915 316 620

Prvý tréning zdarma
facebook
< Naspäť

16. 11. 2019

Nemeňte výzor, zmeňte myslenie (skutočný príbeh)

Tento blog bude trochu iný. Chcem sa s vami všetkými, ktorí pochybujete o svojej zmene, podeliť s príbehom človeka, ktorému sa naozaj podarilo otočiť svoj život o 180°. Práve skutočný príbeh Petra je perfektným príkladom toho, čo môžete dosiahnuť. Považujem preto za nesmierne dôležité, aby som všetkým, ktorí o sebe pochybujú, ukázal, kam sa naša spolupráca posunula od nášho úvodného stretnutia.

Hľadá sa pomoc

Za 2 roky, ktoré sa s Petrom poznáme, sa z nás stali ozajstní priatelia, ktorí trávia čas aj mimo posilňovne a majú už nejaké tie zážitky za sebou.

Peter za mnou prišiel ako “neznámy” pred tými 2 rokmi s požiadavkou, že by chcel trochu schudnúť. Keďže ale mal len minimálne skúsenosti a poznatky o cvičení a správnom stravovaní, veľmi správne si uvedomil, že potrebuje aspoň na začiatok odbornú pomoc osobného trénera, ktorý sa mu bude naozaj venovať. Žil relatívne stereotypne – práca, zhon, málo oddychu, a to celé dookola. Poznáte to. V jeho prospech ale hrala dôležitá vec – vedel si stáť za určeným cieľom a naozaj pracovať na tom, aby ho dosiahol.

A tak sme začali pred tými dvoma rokmi trénovať.

2 roky práce

Ihneď mi bolo jasné, že z neho vyžaruje to správne nastavenie – akási vnútorná sila, ktorá je potrebná. A Petrovo nasadenie bolo naozaj skvelé. Uniesol všetko, čo som si na neho vymyslel, poctivo sa snažil a nepovolil.

Po prvých 3 mesiacoch sa mu podarilo schudnúť približne 14 kg – a predo mnou stál chlapec, ktorý bol odrazu vo veľmi dobrej výkonnostnej forme, naučil sa správne jesť a tréningovo bol na vysokej úrovni.

Začal som sa mu teda venovať ešte viac a po 7-8 mesiacoch od prvého spoločného cvičenia sme boli takmer na rovnakej tréningovej úrovni. A obaja sme tlačili každý deň naše limity dopredu – až dodnes.

Z trénera mentor

…a zo začiatočníka profík! Ale cvičenie nie je všetko. Pre mňa je ešte dôležitejšie, že Peter prešiel za ten čas výraznou zmenou myslenia – začal byť sebavedomý, zlepšil si život a udržal si to až dodnes. Aby som mohol teraz hrdo hovoriť, že ešte stále nie sme len skvelí tréningoví partneri, ale aj kamaráti.

A pointa príbehu?

Vo fitness pôsobím už takmer 7 rokov. Nie u každého ide zmena takto bezproblémovo. Ale je dôležité ukázať, že sa to dá, a že je na to relatívne jednoduchý recept – určiť si cieľ a neuhnúť zo správneho smeru! Ak hľadáte samých seba, ak chcete prelomiť svoj stereotyp, ak neveríte, že svoj cieľ dosiahnete (či už je to schudnúť, vyzerať lepšie alebo si pomôcť zdravotne), ak máte pocit, že váš výzor je dôvod, prečo si neviete nájsť partnera/partnerku – nič sa nezmení, pokiaľ sa “niečo” nezmení.

Nežite nešťastný život - meňte!

Nepoznám lepší spôsob, ako robiť niečo nové, ako spoznať nových ľudí, ako získať viac sebavedomia, ako niečo naozaj viditeľne a rýchlo vo svojom živote zmeniť. Stačí nakráčať do posilňovne, vypočuť si na začiatok rady skúseného odborníka a MAKAŤ s vidinou zajtrajška.

Tento príbeh mám prežitý od svojich 11 rokov. Preto verte, viem o čom hovorím – brzdy sú iba v našich hlavách!

Ak teda aj vy hľadáte zmenu, chcete od života niečo viac, možno niekoho spoznať alebo sa viac páčiť svetu a hlavne sebe, JEDNODUCHO ZAČNITE!

Je to chytľavé!

Presvedčte samých seba aspoň natoľko, aby ste si mohli na vlastnej koži vyskúšať všetky tie pozitívne aspekty, ktoré pochopíte iba ak ich zažijete na vlastnej koži. Endorfíny, pocit pevného zdravého tela či zapnuté rifle z minulých sezón – to všetko je vysoko návykové.

Starať sa o seba je super. Vyzerať dobre je super. Byť zdravý je naša povinnosť. Ale robiť veci, ktoré zároveň aj milujeme, je naším poslaním.

Dajte si šancu – napíšte vlastný skutočný príbeh…

➡ Nezabúdajte na odbornú konzultáciu, ktorú ponúkame ZDARMA✌

➡ Kontaktujte nás pomocou formulára na stránke https://martinmiko.sk/#objednavka alebo správou na FB.

Toto sú TOP 6 doplnkov stravy podľa Maťa Mika
prezradím Vám ako často cvičiť
viac

MARTIN MIKO © 2016 - 2019 | All Rights Reserved

Vyrobené: RAZDVA