Martin Miko

Váš osobný tréner

+421 915 316 620

Prvý tréning zdarma
facebook
< Naspäť

17. 09. 2017

Aké to bolo s Romanou Hromadovou – výherkyňou súťaže

Tak ako som sľúbil, prinášam par riadkov od Romany Hromadovej (Romi) ktorá vyhrala súťaž o mesačnú spoluprácu. Musím povedať že som rad že pravé tak príjemná a milá žena ako Romi vyhrala tuto súťaž. Bol to fajn mesiac kde sme odcvičili vyše 20 tréningov,  viditeľne zlepšili jej problémové partie, a stali sa z nás dobrý známi. Romi je dobrým príkladom toho ako využiť mesačnú spoluprácu keďže sme odcvičili veľa hodín a spolupráca bola veľmi intenzívna či už ide o stravovanie, zlepšenie techniky cvikov ale aj prílev novej chuti a motivácie.

„Aj keď cvičím vyše 20. rokov, tréning pod vedením trénera bol iný, ako môj doteraz zaužívaný. Začiatok bol ťažký, ale postupne si moje telo zvykalo na nové tempo a začalo reagovať. Svalovka po prvých tréningoch postupne ustupovala a zistila som, že zvládam cviky, ktoré som predtým cvičila inak a v inom počte.

Oceňujem usmernenie trénera pri užívaní doplnkov výživy a tiež tvorbe jedálnička.

Myslím, že pomoc prišla v pravý čas, keď som začala zisťovať, že cvičím jednotvárne, potrebovala som „nakopnúť“ a zmeniť svoj doterajší tréning.

Preto si myslím, že začiatočníci, ktorí chcú začať cvičiť a tým zmeniť na sebe nejaké krivky, cítiť sa lepšie psychicky, mali by sa zveriť do rúk odborníka. Záleží na osobnom vzťahu trénera a jeho zverenca, založeného na vzájomnej dôvere, aby vedel tréning čo najlepšie prispôsobiť jeho potrebám. Keďže všetci sme iní, jedineční, neplatí rovnaký „recept“ na každého a neodborným prístupom si môžeme aj ublížiť, čo nás môže odradiť a predčasne sa vzdáme vysneného cieľa.

Nehovorím, že všetko ide ľahko, treba aj zaťať zuby, prekonať sa, ale výsledok stojí za to! Dôležité je nevzdať to a tešiť sa aj z malých úspechov, všetko sa dá, veď to predsa robíme pre seba, nikto nás nemôže k ničomu nútiť. Ak nemáte ambíciu s niekým súperiť, prekonávajte samých seba, krok po krôčiku a odmena určite príde! K tomu vám bude na blízku človek, ktorý vás podrží, vypočuje a pomôže.

Chcem sa preto poďakovať Maťovi za profesionálny, aj kamarátsky prístup a keď budem potrebovať znova „nakopnúť“ , či poradiť, určite sa naňho obrátim.“

Vás všetkých ktorí ste nemali to šťastie a možnosť vyhrať tuto súťaž chcem povzbudiť tým že spúšťam novu možnosť bezplatného úvodného tréningu. Ak ste doteraz váhali a rozmýšľali nad tým aké to bude, teraz mate možnosť prísť si to vyskúšať na vlastnej koži.

 

Ak hľadáte profesionálnu pomoc pri cvičení či chudnutí, neváhajte si objednať bezplatnú konzultáciu už aj s prvým tréningom zdarma TU.
Pokiaľ sa Vám článok páčil, neváhajte a sledujte ma na mojom facebookovom profile → TU.

Toto sú TOP 6 doplnkov stravy podľa Maťa Mika
prezradím Vám ako často cvičiť
viac

MARTIN MIKO © 2016 | All Rights Reserved

Design: Adsulting.